EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė

2009-2014 KADENCIJA

 

Pranešimai spaudai

2014-07-23  Prezidentė priėmė Meksikos ambasadoriaus skiriamuosius raštus
img
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Meksikos ambasadoriaus Agustíno Gascos Pliego skiriamuosius raštus. Prezidentė su ambasadoriumi aptarė dvišalius Lietuvos ir Meksikos santykius, ekonominio ir teisinio bendradarbiavimo stiprinimo galimybes. Šalys jau yra pasirašiusios susitarimus dėl vizų režimo panaikinimo turintiems diplomatinius ir tarnybinius pasus bei sutartį dėl pajamų dvigubo apmokestinimo išvengimo ir mokesčių slėpimo prevencijos. Pasak Prezidentės, bendradarbiavimo sutarčių dėl teisinės pagalbos baudžiamosiose bylose ir dėl ekstradicijos pasirašymas leistų valstybėms glaudžiau bendradarbiauti teisingumo srityje.
null
2014-07-23  Prezidentė priėmė Irano ambasadoriaus skiriamuosius raštus
img
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Irano Islamo Respublikos ambasadoriaus Ramino Mehmanparasto Nodehi skiriamuosius raštus. Susitikime su ambasadoriumi Prezidentė aptarė galimybes stiprinti Europos Sąjungos ir Irano ryšius. Pasak šalies vadovės, tolesnė šių santykių raida tiesiogiai priklauso nuo branduolinių derybų sėkmės. Šiuo metu reikšmingiems rezultatams yra palankus metas, nes derybose pastebimas pasiryžimas atvirai siekti susitarimo.
null
2014-07-23  Prezidentė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui Izraelyje
img
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui Izraelyje Edminui Bagdonui. Susitikimo metu Prezidentė pabrėžė svarbą ieškoti naujų Lietuvos ir Izraelio bendradarbiavimo krypčių ir išlaikyti jau turimus intensyvius ryšius su litvakų bendruomene. Pasak Prezidentės, dvišalių  santykių stiprėjimui svarbus sklandus Izraelio ambasados Vilniuje atidarymas, planuojamas 2015 metais.
null
2014-07-22  Europos politikos "mistralizacija" privalo liautis
img
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo Baltijos ir Višegrado (Lenkija, Čekija, Slovakija ir Vengrija) šalių bei Bulgarijos ir Rumunijos Prezidentų susitikime, kuriame aptarta saugumo padėtis regione, toliau eskaluojamas konfliktas Rytų Ukrainoje ir pasirengimas rugsėjį Velse įvyksiančiam NATO viršūnių susitikimui. Kalbėdama apie pastarųjų dienų įvykius Rytų Ukrainoje, kai raketa buvo numuštas keleivinis Malaizijos lėktuvas, šalies vadovė pabrėžė, jog Rusijos brutali agresija didėja, o Vakarų valstybių negebėjimas priimti greitų sprendimų dėl sankcijų ir atgrasymo priemonių gali pasitarnauti kaip netiesioginis kvietimas ją tęsti toliau.
null

Kalbos

2014-07-15  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba, teikiant Ministro Pirmininko kandidatūrą Seime
img
Gerbiamieji Seimo nariai, vadovaudamasi Konstitucijos 84 straipsnio 8 punktu, teikiu Jums svarstyti Algirdo BUTKEVIČIAUS kandidatūrą į Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko pareigas. Algirdo Butkevičiaus vadovaujamam Ministrų kabinetui teko istorinė galimybė pirmininkauti Europos Sąjungos Tarybai.
null
2014-07-12  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inauguracinė kalba Seime
img
Mieli Lietuvos žmonės, kiekvienas duotos priesaikos žodis man kasdien skambėjo ir skambės kaip asmeninis įsipareigojimas jums. Likimas mums lėmė gyventi šiuo ypatingu laikmečiu ir kartu rūpintis Lietuva. Žinau, kad bus nelengva, bet mes atkakliai tęsime tai, kas pradėta, ir rasime išeitis iš pačių kebliausių situacijų. Vadovavimą šaliai suprantu kaip kasdieninį Lietuvos žmonių interesų gynimą visose srityse. Mano tikslas - telkti sąžiningus, profesionalius ir atsakingus žmones bendram siekiui - Lietuvos stiprinimui. Visi kartu toliau ieškokime naujų kelių ir sprendimų Lietuvos žmonių gerovei užtikrinti.
null
2014-07-12  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės priesaika
img
Aš, Dalia Grybauskaitė, prisiekiu Tautai būti ištikima Lietuvos Respublikai ir Konstitucijai, gerbti ir vykdyti įstatymus, saugoti Lietuvos žemių vientisumą; prisiekiu sąžiningai eiti savo pareigas ir būti visiems lygiai teisinga; prisiekiu visomis išgalėmis stiprinti Lietuvos nepriklausomybę, tarnauti Tėvynei, demokratijai, Lietuvos žmonių gerovei. Tepadeda man Dievas!
null
2014-07-07  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Pasaulio lietuvių ekonomikos forumo dalyviams
Gerbiamieji, sugrįžę į Vilnių iš viso pasaulio, Jūs esate Lietuvos pasididžiavimas. Jūsų sėkmės istorijos liudija, kokius talentus užprogramuoja, įkvepia ir užaugina mūsų šalis. Taip, siekdami maksimaliai išnaudoti savo galimybes, daugelis baigėte užsienio universitetus, dirbate tarptautinėse kompanijose, įsikūrėte svetur. Tačiau daug pasiekti Jums padėjo ir lietuviškos šaknys - pasaulėjauta, charakterio savybės, išsilavinimas.
null

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

12:00 Prezidentė dalyvaus iškilmingoje Lietuvos kariuomenės vado Jono Vytauto Žuko inauguracijos ceremonijoje (Katedros a.)

14:00 Prezidentė įteiks skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui prie Europos Tarybos Vytautui Leškevičiui (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)


 
Prezidentė dalyvauja Baltijos ir Višegrado šalių bei Rumunijos ir Bulgarijos Prezidentų susitikime
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 64189577

Šiandien apsilankė: 9497

Dabar naršo: 790

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.