EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Prahoje dalyvauja aukšto lygio ES ir Rytų partnerystės šalių vadovų susitikime, skirtame Rytų partnerystės programos penkmečiui paminėti. Susitikime vadovai aptarė, ką pavyko pasiekti per penkerius šios programos įgyvendinimo metus ir kaip reikėtų ją koreguoti atsižvelgiant į Rytų partnerystės šalyse ir visame regione kylančius naujus iššūkius.

2009-2014 KADENCIJA

 

Pranešimai spaudai

2014-04-23  Jaunųjų mokslininkų darbai – pažangiai Lietuvai
img
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo geriausių 2013 metų mokslinių disertacijų laureatus. „Geriausių mokslinių disertacijų autorių apdovanojimas šiandien - puikus įrodymas, kad Lietuvos ateitis - pažangi valstybė, kurios pagrindiniai varikliai yra mokslas, inovacijos ir išsilavinę žmonės", - teigė šalies vadovė. Pasak Prezidentės, jaunųjų mokslininkų talentas - didžiulė viltis, kad valstybė taps dar konkurencingesnė, kūrybingesnė ir įdomesnė pasauliui.
null
2014-04-23  Prezidentė paskelbė Nacionalinės bibliotekų savaitės pradžią
img
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė paskelbė Nacionalinės bibliotekų savaitės pradžią ir pasveikino šalies bibliotekininkus bei knygų mylėtojus su Pasauline knygos ir autorių teisių diena. Jau tradicine tapusi akcija startavo Simono Daukanto aikštėje, kur bibliotekininkai, skaitytojai ir bibliotekų bičiuliai suformavo gyvą užrašą „Myliu knygą".
null
2014-04-23  Prahoje vadovai aptars Rytų partnerystei kylančius iššūkius
img
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė  išvyko į Prahą, kur dalyvaus aukšto lygio susitikime, skirtame Rytų partnerystės programos penkmečiui paminėti. Šio susitikimo metu ES ir Rytų partnerystės šalių vadovai aptars, kaip užtikrinti tolesnį Rytų partnerystės programos tęstinumą ir efektyvumą, atsižvelgiant į naujai iškylančius iššūkius regiono saugumui ir stabilumui.
null
2014-04-22  Prezidentė apdovanojo konkurso „NATO užrašas gyvai“ nugalėtojus
img
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino konkurso „NATO užrašas gyvai" nugalėtojus ir įteikė Lietuvos trispalves bei NATO žemėlapius. Prezidentūros Baltojoje salėje vykusio renginio metu buvo apdovanoti Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos ir Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos" gimnazijos moksleiviai, taip pat Suvalkijos šaulių 4-osios rinktinės Marijampolės jaunųjų šaulių 8-osios kuopos jaunieji šauliai.
null

Kalbos

2014-04-23  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba 2013 metų mokslinių disertacijų laureatų apdovanojimų ceremonijoje
Gerbiami akademinės bendruomenės nariai, šiandien pagerbdami geriausių mokslinių disertacijų autorius, mes įteikiame dovaną ir Lietuvos ateičiai. Lietuvos ateitis - pažangi valstybė, kurios pagrindiniai varikliai yra mokslas, inovacijos ir išsilavinę žmonės. Visose šiose srityse Jūs, jaunieji mokslininkai, jau pasiekėte įspūdingą pergalę - tapote geriausiais disertacijų autoriais.
null
2014-04-08  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Marijampolėje prie Kristijono Donelaičio paminklo
img
Mieli suvalkiečiai, džiaugiuosi šiandien būdama kartu su Jumis - ypatingame Lietuvos krašte, kuriame labai simboliškai mūsų kultūros ir istorijos dvasia susijungia su europietiškomis vertybėmis. Jūsų regiono geografinė padėtis lėmė, kad tapote Lietuvos vartais į Vakarų Europą. Būtent Jūsų kraštą daugelis užsienio svečių ir turistų pamato patį pirmąjį.
null
2014-04-03  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas teisėjų priesaikos ceremonijoje

Gerbiamieji ceremonijos dalyviai, šiandien Lietuvos teisėjų bendruomenė pasipildo naujais nariais, kurie prisiekia būti ištikimi Lietuvos Respublikai, vykdyti teisingumą ir ginti žmones. Tikiuosi, kad šie priesaikos žodžiai taps prasmingais ir garbingais sprendimais, kurie praturtins teismų praktiką. Užsivilkdami teisėjo mantiją, pasirinkote sunkų kelią, reikalaujantį aukštos kompetencijos, moralės, sąžiningumo, pagarbos žmogui ir valstybei.

null
2014-04-02  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba moksleivių konkurso ,,Švari kalba – švari galva“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonijoje
Mieli moksleiviai ir jų mokytojai, šiandien į Jus kreipiuosi kaip į Lietuvos piliečius, prisiimančius ypatingą atsakomybę už gimtąją kalbą ir savosios valstybės likimą. Jūs atstovaujate kūrybingai, ryžtingai ir laisvai dabarties kartai, drąsiai žengiančiai į ateities Lietuvą. Ir būtent nuo Jūsų priklausys, kokioje Lietuvoje gyvensime, kaip joje jausimės ir kaip kalbėsime. Kalba yra kiekvienos tautos savitumo ženklas ir galimybė tai tautai gyventi, kurti, išlikti.
null

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

07:50 Prezidentės darbo susitikimas su Ministru Pirmininku Algirdu Butkevičiumi (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

Prezidentė Prahoje dalyvaus aukšto lygio susitikime, skirtame Rytų partnerystės programos penkmečiui paminėti 
Prezidentės pasisakymas darbo vizito Prahoje metu

 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 61475506

Šiandien apsilankė: 21051

Dabar naršo: 720

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.