EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino konkurso „NATO užrašas gyvai" nugalėtojus ir įteikė Lietuvos trispalves bei NATO žemėlapius. Prezidentūros Baltojoje salėje vykusio renginio metu buvo apdovanoti Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos ir Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos" gimnazijos moksleiviai, taip pat Suvalkijos šaulių 4-osios rinktinės Marijampolės jaunųjų šaulių 8-osios kuopos jaunieji šauliai.

2009-2014 KADENCIJA

 

Pranešimai spaudai

2014-04-22  Prezidentė kviečia padovanoti šypseną Europai
img
Lietuvai minint narystės ES dešimtmetį, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kviečia visus balandžio 30 d. 14 val. ateiti į Daukanto aikštę ir prisijungti prie akcijos „Padovanok savo šypseną Europai". Akcijos metu aikštėje bus formuojama „gyva" ES vėliava ir siunčiamos lietuviškos šypsenos visoms ES šalims. „Šiemet švenčiame Lietuvos narystės Europos Sąjungoje dešimtmetį. Tai didžiulis mūsų šalies pasiekimas. Per dešimt narystės metų Lietuva tapo savimi pasitikinčia, veržlia ir išradinga valstybe. Minint šią svarbią mūsų valstybei progą kviečiu visus prisijungti prie akcijos, padovanoti savo šypseną Europai ir parodyti, kad esame laimingi gyvendami europietiškoje Lietuvoje", - sakė Prezidentė.
null
2014-04-18  Prezidentė pareiškė užuojautą dėl rašytojo G. G. Marquezo mirties

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą mirus Nobelio premijos laureatui rašytojui Gabrieliui Garciai Marquezui. Pasak Prezidentės, pasaulis neteko vieno reikšmingiausių ir populiariausių dabarties rašytojų: „Jo talentą vertina milijonai skaitytojų visuose žemynuose. Jo meistriška plunksna genealiai susiejo realybę su fantazija ir tapo geriausiu pavyzdžiu, kaip toli gali nuvesti knyga, atverdama prasmės gelmę ir vaizduotės galią".

null
2014-04-18  Šalies vadovė pasveikino rašytoją R. Granauską jubiliejaus proga

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino rašytoją Romualdą Granauską 75-mečio proga. „Esate išskirtinio talento rašytojas, kurio knygos - mūsų literatūros istorija, dabartis ir ateitis. Visada buvote ir iki šių dienų išlikote ištikimas savam kūrybos stiliui ir vienai ypatingai temai - Lietuvos kaimui, jo žmogui ir šio žmogaus likimui sudėtingomis istorinėmis aplinkybėmis", - sakoma šalies vadovės sveikinime.

null
2014-04-16  Valstybės Prezidentė pareiškė užuojautą Pietų Korėjos vadovei dėl aukų kelto avarijoje

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, savo ir visos šalies vardu, pareiškė užuojautą Pietų Korėjos Prezidentei Park Guen-hye dėl žuvusiųjų per tragišką kelto avariją jūroje.

null

Kalbos

2014-04-08  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Marijampolėje prie Kristijono Donelaičio paminklo
img
Mieli suvalkiečiai, džiaugiuosi šiandien būdama kartu su Jumis - ypatingame Lietuvos krašte, kuriame labai simboliškai mūsų kultūros ir istorijos dvasia susijungia su europietiškomis vertybėmis. Jūsų regiono geografinė padėtis lėmė, kad tapote Lietuvos vartais į Vakarų Europą. Būtent Jūsų kraštą daugelis užsienio svečių ir turistų pamato patį pirmąjį.
null
2014-04-03  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas teisėjų priesaikos ceremonijoje

Gerbiamieji ceremonijos dalyviai, šiandien Lietuvos teisėjų bendruomenė pasipildo naujais nariais, kurie prisiekia būti ištikimi Lietuvos Respublikai, vykdyti teisingumą ir ginti žmones. Tikiuosi, kad šie priesaikos žodžiai taps prasmingais ir garbingais sprendimais, kurie praturtins teismų praktiką. Užsivilkdami teisėjo mantiją, pasirinkote sunkų kelią, reikalaujantį aukštos kompetencijos, moralės, sąžiningumo, pagarbos žmogui ir valstybei.

null
2014-04-02  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba moksleivių konkurso ,,Švari kalba – švari galva“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonijoje
Mieli moksleiviai ir jų mokytojai, šiandien į Jus kreipiuosi kaip į Lietuvos piliečius, prisiimančius ypatingą atsakomybę už gimtąją kalbą ir savosios valstybės likimą. Jūs atstovaujate kūrybingai, ryžtingai ir laisvai dabarties kartai, drąsiai žengiančiai į ateities Lietuvą. Ir būtent nuo Jūsų priklausys, kokioje Lietuvoje gyvensime, kaip joje jausimės ir kaip kalbėsime. Kalba yra kiekvienos tautos savitumo ženklas ir galimybė tai tautai gyventi, kurti, išlikti.
null
2014-03-29  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Lietuvos ir NATO vėliavų pakėlimo ceremonijoje Lietuvos narystės NATO 10-mečio proga
img
Mieli Lietuvos žmonės, gerbiami kariai, prieš dešimt metų Lietuva žengė istorinį žingsnį - tapo tvirčiausios pasaulyje karinės sąjungos NATO nare. Narystė šiame aljanse atvėrė vertybiškai naują puslapį mūsų šalies istorijoje. Įsiliejome į transatlantinę valstybių bendruomenę, kuri supranta, kad tikroji stiprybė - ne karinės galios demonstravimas, o demokratinės vertybės, vienybė, taikos ir laisvės siekis.
null

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

12:00 Prezidentė duos startą Nacionalinei bibliotekų savaitei ir pasveikins "flashmobo" dalyvius (S. Daukanto aikštė)

13:00 Prezidentė apdovanos geriausių 2013 metų mokslinių disertacijų laureatus (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3) 
Prezidentės susitikimas su mokinių fotografijų konkurso „NATO užrašas gyvai“ nugalėtojais

 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 61437418

Šiandien apsilankė: 10426

Dabar naršo: 2059

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.